fbpx
Skip to content
OGRODZENIE ALUMINIOWE PALISADOWE ALUgate VERTICAL MIX

ALUgate VERTICAL MIX

MODEL ALUGATE VERTICAL MIX TO UNIKATOWE OGRODZENIE HORYZONTALNE MARKI ALUgate, wykonane w 100 % z aluminium.

Model ALUgate VERTICAL MIX to nowa odsłona poprzedniej wersji bazującej na kształtowniku 80x20mm.
Tym razem wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom i stworzyliśmy model do samodzielnej konfiguracji, z możliwością  wypełnienia w zakresie od 20 do 200mm.

Wybór tego modelu daje ogromne możliwości aranżacyjne. Ilość kształtowników, ich rozmiar, kolorystyka czy rozstaw zależne będą wyłącznie od zapotrzebowań klienta. Możemy zdecydować się na wąskie, subtelne kształtowniki, które stworzą delikatne ogrodzenie, lub na szerokie, wyraziste, które stworzą ogrodzenie bardziej masywne. Możemy również zastosować jednocześnie  kombinację z profilami o różnym przekroju. Dzięki temu możemy stworzyć ogrodzenie, które będzie idealnie dopasowane do istniejącej przestrzeni i spełni wszystkie oczekiwania.

Dzięki tak szerokim możliwością aranżacyjnym możemy stworzyć ogrodzenie, które będzie idealnie pasowało do:

  • Stylu domu lub budynku, przy którym znajduje się ogrodzenie
  • Charakteru przestrzeni, w której znajduje się ogrodzenie
  • Indywidualnych potrzeb i preferencji klienta

Profile połączone są ze sobą za pomocą innowatorskiego systemu montażowego. Aby podkreślić estetykę produktów nie stasujemy spawów oraz innych widocznych mocowań.

Zalety ogrodzenia ALUgate VERTICAL MIX

  • nowoczesny wygląd
  • wysoka trwałość
  • odporność na warunki atmosferyczne
  • szerokie możliwości aranżacyjne
  • możliwość dopasowania do kolorystyki domu lub ogrodu

Model  ALUgate VERTICAL MIX to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą mieć ogrodzenie, które będzie nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne i dopasowane do indywidualnych potrzeb.

standardowe

RAL 6005
RAL 7016
RAL 7021
RAL 7030
RAL 7040
RAL 8017
RAL 8019
RAL 9005

struktury

RAL 7016SD
RAL 7021SD
RAL 9005SD
RAL 9007SD
RAL 9010SD
RAL 3004SD

drewnopodobne

Złoty dąb
Wenge
Orzech włoski
Mahoń
Jasny dąb
Białe drewno

ZALETY

TWAŁOŚĆ I OCHRONA

Wszystkie elementy naszych ogrodzeń poddawane są odpowiednim procesom, w tym malowaniu proszkowemu, które tworzy warstwę ochronną na długie lata. Nie wymaga ono corocznego odświeżania, malowania czy jakiejkolwiek impregnacji.
INDYWIDUALNE WYMIARY      

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, nie opieramy się na schematach wymiarowych, potrafimy znaleźć najlepsze rozwiązanie nawet  do wymagającej przestrzeni.

 

SZEROKA PALETA BARW

Idealny dobór pożądanej kolorystyki ogrodzenia znacznie ułatwi szeroka gama barw. Opieramy się przede wszystkim na palecie RAL, ale także wykonujemy ogrodzenia w strukturach imitujących drewno.
ŁATWY MONTAŻ

Stworzyliśmy nowoczesny- prosty  system konstrukcyjny, dzięki czemu nasze produkty przeznaczone są także do samodzielnego montażu.
NOWOCZESNY DESING

Tworząc nowoczesne systemy ogrodzeniowe staramy się nadążyć za aktualnymi panującymi trendami. Stawiamy przede wszystkim no proste formy i minimalizm.
ESTETYKA

Wszystkie elementy naszych ogrodzeń połączone są ze sobą specjalnym systemem montażowym. Nie stosujemy spawów oraz innych widocznych mocowań.

REALIZACJE


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
nazwa miejscowości (montaż ogrodzenia)
Wybierz model ogrodzenia

Wybierz elementy ogrodzenia

FURTKA
BRAMA
PRZĘSŁO
SŁUPKI
Przykładowe kolory

Kolory dostepne są z całej palety RAL. Prosimy aby w uwagach dodać informacje o wyborze innego koloru. Pamiętaj, że kolor może mieć wpływ na nastrój i percepcję przestrzeni. Wybierając kolor, warto wziąć pod uwagę te czynniki. Przykładowy wizerunek koloru: https://www.ralcolor.com/

jeden załącznik

Pin It on Pinterest

Share This