fbpx
Skip to content
Ogrodzenie z aluminium ALUgate AG150 producent ogrodzeń aluminiowych

Ogrodzenie aluminiowe ALUgate AG150

MODEL: ALUgate AG150
KOLOR: RAL 7016/ ZŁOTY DĄB

Przedstawiamy Państwu jeszcze jedną z naszych ostatnich realizacji ALUgate AG150!!! 
Tym razem jest to ogrodzenie wykonane z kształtowników aluminiowych o przekroju 150x20mm w układzie poziomym, w rozstawie co 10 mm, w kolorze imitującym drewno, z ramami w odcieniu grafitowym.

Układ i gęste rozmieszczenie kształtowników sprawia, że ogrodzenie jest wizualnie lekkie, a zarazem zapewnia odpowiednią prywatność. Kolor imitujący drewno nadaje ogrodzeniu naturalny wygląd, a ramy w odcieniu grafitowym dodają nowoczesnego akcentu. Takie rozwiązanie to oryginalny i estetyczny sposób na wydzielenie przestrzeni wokół domu. Ogrodzenie jest nie tylko trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne, ale również stylowe i eleganckie.

W tej realizacji wykonaliśmy przęsła ogrodzeniowe, furtkę z antabą nierzewną oraz bramę przesuwną wyposażoną w automatykę marki FAAC.
Dodatkowym estetycznym wzmocnieniem całego ogrodzenia był nowoczesny mur,  wykończony płytami z betonu architektonicznego również w kolorze grafitowym. Takie połączenie sprawiło, że ogrodzenie wygląda spójne, a jednocześnie bardzo nowocześnie.

Ogrodzenia z kształtowników aluminiowych to doskonała alternatywa dla tradycyjnych ogrodzeń metalowych lub drewnianych. Są lekkie, łatwe w montażu i konserwacji, a także odporne na warunki atmosferyczne.

Zobacz inne wpisy z kategorii ALUGATE AG150

Pin It on Pinterest

Share This