fbpx
Skip to content
Ogrodzenie aluminiowe ALUgate LAMELE

MODEL ALUGATE LAMELE TO UNIKATOWE OGRODZENIE HORYZONTALNE MARKI ALUgate, wykonane w 100 % z aluminium.

Podążając za oczekiwaniami klienta i ówcześnie panującymi trendami stworzyliśmy model ALUgate LAMELE. Nowoczesny wzór ogrodzenia aluminiowego wypełniony został kształtownikami o przekroju 40x10mm, zamknięty w ramie i  dodatkowo wzmocniony gładką blachą. Takie rozwiązanie zapewnia stabilność ogrodzenia, a przede wszystkim wpływa na jego walory estetyczne.

Rozkład lameli, ilość czy kolorystyka w tym przypadku stanowią nieograniczoną strefę możliwości – w pełni dostosowaną do  zapotrzebowań klienta. Kształtowniki mogą być ułożone w pionie, poziomie, po skosie a nawet w kombinacji wszystkich tych możliwości jednocześnie.

Nowoczesny desing ogrodzenia pozwala doskonale dopasować się do elementów architektury domu czy ogrodu – w tym między innymi do popularnych lameli elewacyjnych.

Model ALUgate LAMELE to doskonałe rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i trwałego ogrodzenia. Dzięki swym szerokim możliwościom aranżacyjnym ogrodzenie można dopasować do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta.

Profile połączone są ze sobą za pomocą innowatorskiego systemu montażowego. Aby podkreślić estetykę produktów nie stosujemy spawów oraz innych widocznych mocowań.
Ilość profili, odstęp między nimi uzależnione są od własnych upodobań. Jesteśmy w stanie dopasować się do każdej przestrzeni.

Zalety ogrodzenia ALUgate LAMELE

  • nowoczesny wygląd
  • wysoka trwałość
  • odporność na warunki atmosferyczne
  • szerokie możliwości aranżacyjne
  • możliwość dopasowania do kolorystyki domu lub ogrodu

Jeśli szukasz trwałego i estetycznego ogrodzenia, które będzie zdobić Twój dom przez wiele lat, to ogrodzenie aluminiowe ALUgate LAMELE jest doskonałym rozwiązaniem.

standardowe

RAL 6005
RAL 7016
RAL 7021
RAL 7030
RAL 7040
RAL 8017
RAL 8019
RAL 9005

struktury

RAL 7016SD
RAL 7021SD
RAL 9005SD
RAL 9007SD
RAL 9010SD
RAL 3004SD

drewnopodobne

Złoty dąb
Wenge
Orzech włoski
Mahoń
Jasny dąb
Białe drewno

ZALETY

TWAŁOŚĆ I OCHRONA

Wszystkie elementy naszych ogrodzeń poddawane są odpowiednim procesom, w tym malowaniu proszkowemu, które tworzy warstwę ochronną na długie lata. Nie wymaga ono corocznego odświeżania, malowania czy jakiejkolwiek impregnacji.
INDYWIDUALNE WYMIARY      

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, nie opieramy się na schematach wymiarowych, potrafimy znaleźć najlepsze rozwiązanie nawet  do wymagającej przestrzeni.

 

SZEROKA PALETA BARW

Idealny dobór pożądanej kolorystyki ogrodzenia znacznie ułatwi szeroka gama barw. Opieramy się przede wszystkim na palecie RAL, ale także wykonujemy ogrodzenia w strukturach imitujących drewno.
ŁATWY MONTAŻ

Stworzyliśmy nowoczesny- prosty  system konstrukcyjny, dzięki czemu nasze produkty przeznaczone są także do samodzielnego montażu.
NOWOCZESNY DESING

Tworząc nowoczesne systemy ogrodzeniowe staramy się nadążyć za aktualnymi panującymi trendami. Stawiamy przede wszystkim no proste formy i minimalizm.
ESTETYKA

Wszystkie elementy naszych ogrodzeń połączone są ze sobą specjalnym systemem montażowym. Nie stosujemy spawów oraz innych widocznych mocowań.

REALIZACJE


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
nazwa miejscowości (montaż ogrodzenia)
Wybierz model ogrodzenia

Wybierz elementy ogrodzenia

FURTKA
BRAMA
PRZĘSŁO
SŁUPKI
Przykładowe kolory

Kolory dostepne są z całej palety RAL. Prosimy aby w uwagach dodać informacje o wyborze innego koloru. Pamiętaj, że kolor może mieć wpływ na nastrój i percepcję przestrzeni. Wybierając kolor, warto wziąć pod uwagę te czynniki. Przykładowy wizerunek koloru: https://www.ralcolor.com/

jeden załącznik

Pin It on Pinterest

Share This